תרמו לניצן חיפה

תרמו לעמותת ניצן חיפה

ניצן חיפה היא עמותה עצמאית מוכרת כמלכ"ר מס' 580065795 וכמוסד ציבורי לצורך פטור ממס.
על כל תרומה, נשלחת בדואר קבלה המצוינת כתרומה.

 

בכל שאלה או הצעה ניתן לפנות למשרדי ניצן חיפה:

 

טלפון: 04-8372488, 04-8107775

דוא”ל: nitzan98@nitzan-haifa.com

כתובת: שד' הנשיא 124, חיפה

• העברה בנקאית
בנק לאומי, סניף כרמל 891

מס’ חשבון: 3140552

 

• המחאה 
נא לרשום לפקודת: ניצן חיפה

כתובת: ת.ד 6300, חיפה
מיקוד: 3106201

 

• תרומה מוכרת במס לאזרחי ארה”ב

אזרחי ארה”ב מוזמנים לתרום באמצעות אתר P.E.F. Israel »

ניצן חיפה מזמינה אתכם לקחת חלק בקידום אוכלוסיות בעלות לקויות למידה, קשיי הסתגלות ותפקוד. העמותה מטפלת במאות ילדים, בני נוער ומבוגרים בכל שבוע, ופועלת מתוך ראיית עולם הומניסטית.

כמטפלים, איננו יכולים להבטיח בריאות טובה או חברה מקבלת וסובלנית יותר, אך מחובתנו להבטיח את הזכות לפעילות משמעותית, הזכות לעצמאות רבה ככל האפשר, הזכות להשתתף בהחלטות המשפיעות על חייו של הפרט. זאת אנו משתדלים לקיים בכל שרותי העמותה.

 

אנו פונים אליכם בבקשה לתת יד במאמצנו למען הזקוקים לשירותנו.
כל תרומה לניצן חיפה תתקבל בברכה ובהערכה רבה!

המלצות ותמונות

"זוהי עמותה מיוחדת במינה בנוף החיפאי, ועל כך יעידו אנשי המקצוע המעורים בפעילות השיקומית ותושבי חיפה. זוהי העמותה היחידה בארץ שנותנת קשת רחבה של שירותים לאוכלוסיות מגיל 3 ועד גיל הפרישה, וזה כשלעצמו הישג אדיר. די להכיר את העמותה היכרות חלקית בכדי להתפעל מהנחישות, מהיצירתיות, מהאכפתיות ומהמרץ."

 

חדווה אלמוג, מ"מ וסגנית ראש העיר חיפה

קבוצות טיפוליות לילדים
קבוצות טיפוליות לילדים

"עם כניסתי לתפקיד כראש עיריית חיפה בשנת 1993 "נלכדתי" גם אני ברצון לעזור ולהירתם ליוזמות חדשות, לעתים מהפכניות, שניצן חיפה יזמה ודחפה. העמותה עשתה ועדיין עושה את כל ההבדל בשאלה הנצחית כיצד חברה מתוקנת מתייחסת לאלו הזקוקים לעזרה, ליד מלטפת ולאוזן קשבת."

 

מר עמרם מצנע, רוה"ע חיפה 1993-2003

רונה, מדריכת שיקום ומאמנת
רונה, מדריכת שיקום ומאמנת
מנכ"לית העמותה זוכה בפרס מפעל חיים
מנכ"לית העמותה זוכה בפרס מפעל חיים

"ניצן חיפה אינה עמותה חברתית רגילה, זוהי משפחה אחת גדולה לחברים ולצוות שעובד בה, המספקת לכל אחד את ההזדמנות להיות שייך למסגרת. זהו מקום שנותן לחבירה הזדמנות למשהו אחר, משפחתי וחם. למקום שבו רואים אותם ומדברים אליהם בגובה העיניים."

 

רפי אורן, פסיכולוג ויועץ ארגוני

טיפול מקיף בעיכובים התפתחותיים
טיפול מקיף בעיכובים התפתחותיים

"ניצן חיפה היא פלא: נס כלכלי ביכולת ליצור יש מאין, והתאגדות מרשימה של אנשי מקצוע בעלי יכולות, רצון טוב לעזרה, נתינה והשקעה. בשנים הרבות בהן בתי מעורבת בפעילות החברתית המגוונת בעמותה, נוכחתי כיצד היא מתפתחת, הופכת מאושרת, שמחה, ומאמינה במסר שהיא מסוגלת להגיע אל כל מטרה שהיא מציבה לעצמה."

 

שלמה, אבא של עמית

"האוכלוסיה המטופלת בניצן חיפה מורכבת מאנשים עם צרכים מיוחדים אשר לא הוכרו בארץ ונעדרו שירותים תומכים. העמותה לקחה על עצמה את המשימה הכבדה להגברת מודעות ופיתוח שירותים. גישה חלוצית זו ניחנה במעוף, נחישות ויכולת התמדה בלתי נלאית במאבק להכרה, והפניית אוזן קשבת ומשאבים."

 

עו"ס איציק פרי, יו"ר איגוד העובדים הסוציאלים 2004-2011

הוראה מותאמת ואסטרטגיות למידה
הוראה מותאמת ואסטרטגיות למידה

"היצירתיות הרבה של הארגון, שעות החשיבה הרבות שמושקעות בו, הדינאמיות, הניסיונות להגיע לאוכלוסיות מגוונות והקפידה הרבה בגיוס כח אדם, הם אשר הקנו לו את המוניטין ואת התחושה כי מי שמגיע אליו הגיע לבית טוב, חם ומגן. יישר כח על עשייתכם."

 

עו"ס תמי רייזנר, מרכזת האגף לטיפול באדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית, מחוז חיפה והצפון במשרד הרווחה

אייל ואביו בטורניר ספיישל אולימפיקס
אייל ואביו בטורניר ספיישל אולימפיקס
תרמו לניצן חיפה ועזרו למאות ילדים, נערים ומבוגרים
תרמו לניצן חיפה ועזרו למאות ילדים, נערים ומבוגרים

"רבות מהמתודולוגיות הטיפוליות שנלמדות ומיושמות היום במסגרות שיקום ברחבי הארץ למעשה החלו את דרכן בניצן חיפה, תוך התבססות וחיבור לערכים המובילים את העמותה: כבוד הדדי, עזרה הדדית, שקיפות ויושרה, פתיחות וסובלנות, נחישות והתמדה, יוזמה יצירתית וחדשנית, נכונות ללמוד ולהשתפר, חתירה למקצועיות ומצוינות."

 

ד"ר שלמה אלישר, עו"ס מומחה בשיקום ומאמן מוסמך, לשעבר המפקח הארצי על המעונות באגף השיקום

מנהל מערך הדיור מגיע לעודד את השחקנים
מנהל מערך הדיור מגיע לעודד את השחקנים

"אנו מבקשים להביע את תודתנו והוקרתנו מקרב לב על פועלכם. בננו התקבל לבית ההכשרה לפני כשנתיים ומטופל בצורה הטובה ביותר, המקצועיות ביותר והתומכת ביותר. תודה לרון, מנהל הבית, לעובדים הסוציאלים, למדריכי השיקום וכל יתר הצוות שמלווה אותו. אנחנו מאחלים לכם המשך פעילות מבורכת."

 

הוריו של עמרי