ערבי הורים ואנשי חינוך

הידע והניסיון המקצועי הרב שנצברו בעמותת ניצן חיפה במהלך ארבעה העשורים האחרונים מהווים גוף ידע עשיר להורים, לגננות ולאנשי חינוך. צוות מרכז האבחונים והטיפולים עורך מפגשים וסדנאות במרכז עצמו או בבתי ספר, סוקר אתגרים נפוצים מחיי היומיום בגן או בבית הספר, מסביר כיצד לזהותם בזמן, ואיך כדאי לפעול בכל ההיבטים: מול עמיתים, חברים לגן או לכיתה, המשפחה והרשויות.

המפגשים מוצעים בחינם וכוללים כיבוד קל, הרצאה, הדגמות מעניינות שמסבירות את עולמו של הילד, וזמן לשאלות. נשמח להגיע אליכם או לארח אתכם במשכננו.

מפגשי שיתוף ידע להורים ואנשי חינוך

בחיפה ובקריות
img-fluid

ערבי גננות ואנשי חינוך

ניצן חיפה מארחת ערבי שיתוף ידע לגננות, למורים ולמורות, ולאנשי חינוך מתחומים טיפוליים, מתוך הבנה כי הם מצויים בחזית המפגש עם הילד ובאפשרותם לזהות קשיים תפקודיים ורגשיים בשלב הראשוני והקריטי. באמצעות הכשרה מתאימה ופיתוח הרגישות והמודעות, גננות ואנשי חינוך מסוגלים לאתר את הילדים הזקוקים לתשומת לב נוספת שתבטיח את הזנקתם קדימה.

בין היתר, נכיר את הסימנים המקדימים, נשוחח על ההשפעה הרחבה יותר בגן או בכיתה, ואיך להתמודד עם שאלות נפוצות של הורים.

img-fluid

ערבי הורים בבתי ספר

כחלק מהמאמץ לפנות אל הקהילה ולהעמיד לרשות הורים משאבים בהתמודדות עם ילדים בעלי לקויות למידה או הפרעת קשב וריכוז, החלה עמותת ניצן חיפה להגיע אל בתי ספר ולקיים ערבי שיתוף ידע בהתנדבות מלאה. מפגשי הידע כוללים הרצאה, הדגמות ושיח פתוח לשאלות ושיתופים.

המפגשים דנים בהגדרת לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז ומה משמעותן, כיצד להתגבר על מכשולים ביורוקרטיים ועל חסמים רגשיים, כיצד לשפר את התקשורת הבינאישית ואיך לוודא שהילדים זוכים לטיפול המסור והאפקטיבי ביותר בתוך בית הספר ומחוצה לו.

אנו מזמינים הורים ומנהלי בתי ספר כאחד לפנות אלינו לתיאום ערב שיתוף ידע בנושא שמעסיק רבים מאיתנו, ושיש לו השפעה מכרעת על החיים בבית הספר ובמשפחה.

0

מיקומים בחיפה ובקריות

0

שנות מובילות חברתית

0

אנשי מקצוע

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם