תרמו לעמותת ניצן חיפה

ניצן חיפה מטפלת במאות ילדים, בני נוער ומבוגרים בכל שבוע, ופועלת מתוך ראיית עולם הומניסטית. כמטפלים, מחובתנו להבטיח את הזכות לפעילות משמעותית, הזכות לעצמאות רבה ככל האפשר, והזכות להשתתף בהחלטות המשפיעות על חייו של הפרט. זאת אנו משתדלים לקיים בכל שרותי העמותה. אנו פונים אליכם בבקשה לתת יד במאמצנו למען הזקוקים לשירותנו.

ניצן חיפה היא עמותה עצמאית מוכרת כמלכ"ר מס' 580065795 וכמוסד ציבורי לצורך פטור ממס. על כל תרומה, נשלחת בדואר קבלה המצוינת כתרומה. כל תרומה לניצן חיפה תתקבל בברכה ובהערכה רבה!

img-fluid
תרומה מוכרת במס לאזרחי ארה״ב

באמצעות אתר PEF Israel

משלוח המחאה בדואר

לפקודת: ניצן חיפה. כתובת משלוח: ת.ד. 6300, חיפה 3106201

העברה בנקאית

עבור ניצן חיפה, בנק לאומי, סניף כרמל 891, מספר חשבון 3140552

ניתן לתרום במגוון דרכים

העברת פעילות חד-פעמית או קבועה

במסגרת מערך הדיור בקהילה או המועדון החברתי

תרומת ציוד או ריהוט

כלי אמנות, מחשוב ואלקטרוניקה, ציוד ספורט, או כלי בית וריהוט לדיירים

זמן ואהבה

הגשת כתף תומכת במערך הדיור בקהילה או במועדון החברתי

תרומה כספית חד-פעמית או קבועה

מוכרת במס ומזכה בקבלה בהתאם לחוק

img-fluid

שאלות נפוצות

עמותה ללא מטרות רווח מתחייבת בפני הציבור והמדינה שלא לצבור רווחים. היא משקיעה את כספי התשלומים המגיעים אליה בשיפור ובהרחבה של שירותיה, או בסבסוד עלויות השירותים שלה לקהל הרחב. לפיכך, ישנה תלות גדולה בתרומות ובשיתופי פעולה עם ארגונים נוספים לשם מימון של פעילויות מיוחדות, שיפוץ מתקנים בלויים או רכישה של ציוד חדש.

כספי תרומות לעולם לא ישמשו לתשלום משכורות, תשלום חשבונות או שכר דירה. כספי תרומות מועברים במלואם לשימוש בלעדי של פעילויות מיוחדות, או לרכישת ציוד חיוני לשירותינו. דוגמאות מן העבר לשימוש בכספי תרומות: מימון ערב גיבוש במסעדה לחברי קבוצת הכדורגל ״ניצן חיפה יונייטד״, רכישת משחקי קופסה ייעודיים לקלינאות תקשורת, מתקני ספורט מרופדים לטיפול בתנועה לילדים, החלפת גדר מסוכנת במרכז האבחונים והטיפולים.

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם