עמותת ניצן חיפה

הבית המקצועי לילדים, בני נוער ומבוגרים שדורשים את מקומם השיוויוני והעצמאי בזכות ולא בחסד

ניצן חיפה נרשמה כעמותה עצמאית בשנת 1984. העמותה מוכרת כמלכ"ר מס' 580065795 וכמוסד ציבורי לצורך פטור ממס (אישור 46). העמותה הוקמה ביוזמת הורים, מתנדבים ואנשי מקצוע, והיא משרתת שלוש קבוצות שונות:

כארגון המוביל והוותיק בתחום, עמותת ניצן חיפה שוקדת על מתן שירות מקצועי, מתקדם ורב-תחומי. העמותה פועלת מתוך הקשבה לרחשי הסביבה ומתפתחת בהתאם לדרישות העולות מן השטח. הקשבה זו חיונית לצמיחה המקצועית של העמותה, ולשביעות הרצון של הנעזרים בשירותיה.

img-fluid
img-fluid

דבר המנכ״לית

עמותת ניצן חיפה קמה מתוך צורך אותנטי של הורים ומשפחות שחיפשו מסגרת תומכת לשיקום ולשילוב של ילדיהם הבוגרים בעלי הצרכים המיוחדים. שירותי העמותה פותחו כדי להעניק להם איכות חיים, סוכנות ועצמאות, ולהילחם עם מקומם השווה, השלם והחיוני בכל רבדיה של החברה הישראלית. הגישה ההומניסטית שפותחה בעמותה בראשית שנות השמונים הפכה מכבר לסטנדרט המקובל, והיום החברה הישראלית סובלנית ומקבלת מאי פעם. עם השנים, הרחבנו את שירותינו לכלול גם אבחון של לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז, וכן אבחון וטיפול בילדים בעלי עיכובים התפתחותיים.

כיום אנו שואפים לשתף את הידע והניסיון רב-השנים שרכשנו כדי להמשיך להעצים ולהיטיב עם הקבוצות אותן אנו משרתים: ילדים, הורים, משפחות, בוגרים בעלי צרכים מיוחדים, אנשי חינוך ואנשי טיפול. אנו כאן לכל פנייה, שאלה או שיתוף פעולה, מוזמנים ליצור קשר.

ד״ר אלין פרנטסמן-ספקטור, מנכ״לית ניצן חיפה

img-fluid

שאלות נפוצות

ניתן להתנדב במגוון דרכים, בהתאם לזמינות המתנדב.ת ולצרכי המערך לו מעוניינים לתרום (מרכז אבחונים וטיפולים, דיור בקהילה, או מועדון חברתי). למשל: עזרה עם הסעה של חברים בין הדיור לבין המועדון, העברת פעילויות חד-פעמיות או חוגים קבועים, או עזרה ביצירת קשרים ושיתופי פעולה עם מוסדות וארגונים בארץ. בכל הצעה או רעיון אנא פנו אלינו.

ניצן חיפה מקבלת תרומות ומודה לכל תורם ותורמת שמעוניינים לסייע בתרומה כספית, תרומת ציוד, או יצירת שיתוף פעולה אחר. כל תרומה כספית מזכה בקבלה בהתאם לנדרש בחוק. לפרטים אנא בקרו בדף התרומות.

עמותת ניצן חיפה משויכת לארגון הגג ״אגודת ניצן ישראל״. ״אגודת ניצן ישראל״ מפעילה סניפים רבים ברחבי הארץ שחלקם מציעים שירותים דומים, והיא מהווה חותמת איכות לידע מקצועי, הכשרת מטפלים, וייעוץ לרשויות השונות. יחד עם זאת, ניצן חיפה היא עמותה עצמאית בכל ההיבטים: רישום, התנהלות כלכלית, וכן האפשרות להציע ולפתח שירותים לקהל הרחב.

חברי הוועד המנהל

גברת דיטי בוכנר

חברת ועד

מר אורי נייגלר

רו״ח, מבקר פנים

מר רן לין

חבר ועד

מר יורם רובינשטיין

רו״ח, ועד ביקורת

מר יהודה צפריר

גזבר

מר קובי וייס

חבר ועד

מר שלמה טל

יושב ראש

גברת דליה מור

חברת ועד

0

מיקומים בחיפה ובקריות

0

שנות מובילות חברתית

0

אנשי מקצוע

צרו קשר

ניצן חיפה - משרד ראשי

דוא״ל

nitzan98@nitzan-haifa.com

טלפון

04-8372488, 04-8107775

כתובת

שדרות הנשיא 124, חיפה