מפגשי ידע לאנשי חינוך

 

המרכז הטיפולי של ניצן חיפה מהווה גוף ידע מקצועי לגננות ולאנשי חינוך, כאשר צוות המרכז סוקר אתגרים נפוצים מחיי היומיום בגן או בבית הספר, מסביר כיצד לזהותם בזמן, וכיצד כדאי לפעול מול ההורים והחברים לכיתה.

המרכז עורך סדרת מפגשים לאורך שנת הלימודים. המפגשים הללו מוצעים בחינם לגננות, למורים ולמורות, ולאנשי חינוך מתחומים טיפוליים, מתוך הבנה כי הם מצויים בחזית המפגש עם הילד ובאפשרותם לזהות קשיים תפקודיים ורגשיים בשלב הראשוני והקריטי. באמצעות הכשרה מתאימה ופיתוח הרגישות והמודעות, גננות ואנשי חינוך מסוגלים לאתר את הילדים הזקוקים לתשומת לב נוספת שתבטיח את הזנקתם קדימה.

ניצן חיפה מספקת את כל הכלים הנדרשים לצורך כך, בין היתר ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, טיפול רגשי באמנויות ותרפיה בתנועה, עם תוצאות טובות מאוד. אנחנו שמחים להעמיד לרשות אנשי החינוך במחוז חיפה את הידע שצברנו, לספק ייעוץ ולשתף פעולה לאורך שנים.

 

מפגשי שנת תשע"ז 2016-2017

במהלך שנת תשע"ז נערכו שלושה מפגשים בנושא התפתחות הילד:

– הפרעות קשב וריכוז: הבנת ההפרעה והאופן בו היא באה לידי ביטוי בתפקודו של הילד בסביבות חייו השונות.

– קשיים בתפקודים ניהוליים בחייהם של ילדים.

– בשלות רגשית לכיתה א': מאפיינים וסימני שאלה לאורך השנים.

לחצו להורדת מצגת בנושא בשלות רגשית לכתה א'

 

מפגשי שנת תשע"ח 2017-2018

פתחנו את שנת 2018 עם הרצאתה היסודית של הגב’ ליאה כץ, מומחית תחום לקויות מורכבות ומנחת צוותים חינוכיים טיפוליים. ההרצאה עסקה בנושא “התמודדות עם התנהגויות מאתגרות של ילדים: התנגדות, התרסה, פריצת גבולות, אלימות” וזכתה להיענות גבוהה מצד גננות באזור חיפה והקריות, שמצאו בה כלים פרקטים לזיהוי רגיש, להתמודדות ולבקרה, באווירה תומכת ומפרגנת.

לחצו להורדת מצגת בנושא התנהגויות מאתגרות של ילדים

 

אם ברצונכם להירשם לסדרת המפגשים הקרובה, להתייעץ, להתלבט, או לבחון אפשרות לשיתוף פעולה אחר, פנו אלינו בטלפון 04-8722145 או במייל nitzan03@actcom.co.il

התמודדות עם התנהגויות מאתגרות של ילדים
התמודדות עם התנהגויות מאתגרות של ילדים
הדרכה מקצועית לגננות בנושא התפתחות הילד
מפגש למחנכות מחיפה והקריות במרכז הטיפולי
הדרכה מקצועית בנושא התפתחות הילד
הדרכה מקצועית לגננות בנושא התפתחות הילד

[accordionmenu id="uniqued94e18" accordionmenu="1281"]