תרמו לניצן חיפה

פותחים את 2019 עם ערבי הורים בנושא לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז

 

20 בפברואר, 2019

 

תחילת שנת 2019 זימנה לניצן חיפה כמה וכמה ערבי הורים בבתי הספר היסודיים באזור חיפה. הערבים התקיימו בשיתוף עם ועדי ההורים בבתי הספר, והעניקו להורים מידע חדש על לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז. בסך הכל השתתפו בערבים הללו כ-200 הורים לילדים בעלי לקויות למידה או הפרעת קשב וריכוז בגיל בית הספר היסודי.

 

רלי ישי אביסרור, מנהלת מערך האבחונים, העבירה הרצאה שהדגישה את חשיבות המעורבות ההורית בעבודה עם הילד ומול הרשויות: בית הספר, ביטוח לאומי ורופאים במידת הצורך. במסגרת זו היא גם העבירה סימולציה שאפשרה להורים לדמות את ההתמודדות עם לקות למידה, והתנסות זו הובילה לתגובות נרגשות ונסערות, כאשר כמה הורים אפילו פרצו בבכי והודו לה על שהכניסה אותם לעולמו הפנימי של ילדם.

 

נדבך נוסף שרלי הציגה הוא מידע אודות הרפורמה המתוכננת במשרד החינוך, שכבר החלה בכ-15 רשויות ברחבי הארץ. להורים ניתן זמן לשאלות ולשיתוף מחשבות ולבטים, וניכר היה שעבור רבים מהם זוהי הזדמנות מבורכת לפרוק עול, לקבל חיזוקים מהורים אחרים שחווים דברים דומים, וגם להעשיר את הידע המקצועי שלהם כדי להיטיב עם חיי הבית.

 

אנחנו מבקשים להודות להורים שהגיעו ושיתפו, ומזמינים גם אתכם לקיים ערב פתוח באווירה נעימה ותומכת עבור הורים או מורים באזור חיפה והקריות. למידע נוסף התקשרו התקשרו אלינו 04-8107775 או מלאו את טופס יצירת הקשר.

 
בית הספר היסודי עין הים
בית הספר היסודי עין הים
בית הספר היסודי ניגונים רוממה

[accordionmenu id="unique81dc962" accordionmenu="1234"]