תרמו לניצן חיפה
גאולה פרידמן ובעלה עם אות ההצטיינות

מנכ"לית ניצן חיפה זכתה בפרס מפעל חיים

 

19 בדצמבר, 2017

 

היום מנכ"לית עמותת ניצן חיפה, גאולה פרידמן שלנו, זכתה בפרס מפעל חיים בטקס ארצי בירושלים. הפרס הוענק לה במסגרת טקס אותות ההצטיינות "נקודת אור 2017" של מנהל המוגבלויות במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, כהוקרה על למעלה מ-30 שנות פעילות למען אוכלוסיית ניצן והקמת מערך הדיור הקהילתי המוגן הראשון בישראל!

זהו רגע גאה לא רק עבורנו ומאות המשפחות, המתנדבים ואנשי המקצוע שתמכו, האמינו ונלחמו בשיניים ובציפורניים למען שיקום ושילוב בקהילה. זוהי גאווה אמיתית עבור חיפה, שהיתה לעיר הראשונה בישראל שנתנה בית אמיתי למבוגרים בעלי צרכים מיוחדים.

 

מנימוקי ועדת הפרס: "סיפורה של גאולה פרידמן בניצן חיפה החל ביולי 1983 בהקמת מערך הדיור הקהילת המוגן הראשון מסוגו בארץ, ומקפל בתוכו את התפתחות העמותה, את אתגריה והצלחותיה, ואת התמורות שחלו ביחס החברה והממשל אל אוכלוסיות בעלות לקויות למידה וקשיי הסתגלות ותפקוד.
יחד עם ההורים ויושבי הראש שיכהנו ומכהנים בהתנדבות מלאה, גאולה הובילה את העמותה למקום שבו היא מצויה היום: ארגון מוערך ואמין הדוגל בשקיפות ובהקשבה לצרכים של חברים בעלי מוגבלות באופן שמחובר לשטח.
ידה המובילה והמכוונת של גאולה מורגשת היטב בתמהיל האנושי הפועל בעמותה: אנשי מקצוע מסורים, שעובדים מתוך שליחות מקצועית ואהדה, בעלי רצון כן לחולל שינוי ולהוביל תפישות עולם חדשניות ודינאמיות, שעושים כל שביכולתם לזהות, להרגיש, לשלב, לשקם, להקשיב ולנוע קדימה.
על כל אלה בחר הועדה להעניק לה פרס מפעל חיים של מנהל המוגבלויות הארצי."

 

אנחנו מבקשים להודות למנהל המוגבלויות על הפרס והכבוד,
לכל החברים, ההורים, העובדים והעמיתים שבלעדיהם לא היינו כאן,
וכמובן לגאולה על צניעות, רגישות ויושרה של מנהיגה אמיתית.

מימין לשמאל: מנהלת קשרי קהילה מירי קאטן, מנכ"לית העמותה גאולה פרידמן ועו"ס העמותה גילי רוזנר אביצדק
מימין לשמאל: מנהלת קשרי קהילה מירי קאטן, מנכ"לית העמותה גאולה פרידמן ועו"ס העמותה גילי רוזנר אביצדק
הנוכחים בטקס שנערך במלון גני ירושלים
הנוכחים בטקס שנערך במלון גני ירושלים

[accordionmenu id="unique81dc962" accordionmenu="1234"]