הוראה מותאמת לילדים בניצן חיפה

הוראה מותאמת

 

בניצן חיפה, ניתנים שיעורים פרטניים המכוונים לטפל באופן ממוקד בקשיים בהם נתקלים הילדים בקריאה, כתיבה וחשבון. הוראה מותאמת (נקראת גם "הוראה מתקנת") הינה הוראה המכוונת ישירות לצרכיו הייחודיים של התלמיד המגלה קשיים בלימודיו, אינו מממש את הפוטנציאל הקוגניטיבי הגלום בו ונמצא בפער מיתר בני גילו. הוראה זו מתאימה עצמה לנקודות החוזק של התלמיד, לוקחת בחשבון את נקודות התורפה ועוקפת אותן.

 

מטרתה המרכזית של הוראה זו הינה לשפר את ביצועי והישגי התלמיד בבית הספר ולהביאו לידי שליטה טובה יותר בכל התחומים בהם מתקשה וכן להופכו ללומד עצמאי המאמין ומכיר ביכולותיו ללמוד ולהצליח. שיטה זו מזכירה שיעור פרטי, אך במקום להדגיש את החומר הנלמד היא מדגישה את שיטת הלמידה, שיפור הריכוז והתמודדות עם אתגרים.

 

הוראה מותאמת תהיה על פי רוב יעילה יותר לאחר עריכת אבחון דידקטי או משולב (אבחון פסיכודידקטי), בו יבדקו לעומק תפקודי הלמידה והחשיבה, יבנה פרופיל הלומד, חוזקותיו וקשייו, תיגזר תוכנית עבודה ותינתנה התאמות רלוונטיות.

מרכז האבחונים של ניצן חיפה מציע שיעורי הוראה מתקנת בחשבון, עברית ואנגלית לתלמידי בית הספר היסודי. השיעורים הינם פרטיים ופרטניים.

 

פנו אלינו עכשיו לתיאום פגישה

נשמח לשמוע מכם! צרו עמנו קשר עכשיו »

[accordionmenu id="unique8f4682" accordionmenu="968"]