ניצן חיפה מציעה אבחון ומגוון שירותים תומכים לבעלי לקויות למידה

לקויות למידה: אבחונים ושירותים תומכים בניצן חיפה

 

לקות למידה מוגדרת כקושי ברכישת מיומנויות למידה בסיסיות (קריאה, כתיבה, חשבון) על רקע נוירולוגי.

אין הכוונה לקשיי למידה הנובעים מפיגור שכלי, פיגור סביבתי, כשל בהוראה, או מבעיות רגשיות מכבידות, אך חשוב לציין שלקות למידה שאינה מאובחנת יכולה ליצור קשיים רגשיים, תסכול ומרמור הן בקרב הפרט והן בקרב הסובבים אותו.

 

אבחון לקויות למידה בחיפה

כשמבינים את הפער, את הקושי ומה הוא גורם לילד או לילדה, מבינים שיש צורך באבחון על מנת להבין מהיכן מתחילים לעזור. קיומה של לקות למידה נקבע בעקבות עריכת אבחון מקצועי. ניצן חיפה עורכת אבחונים דידקטים או פסיכודידקטים, ומציעה שלל אפיקי פעולה משלימים בעקבותיו, בהתאם לגיל הפונה ולצרכיו.

 

מגוון שירותים לבעלי לקויות למידה בני כל הגילאים

ניצן חיפה מעמידה אבחונים ושירותים תומכים לבעלי לקויות למידה בכל גיל, החל מגיל הגן ועד לבגרות. בין שירותינו: הוראה מותאמת (נקראת גם "הוראה מתקנת") לילדי בית הספר היסודי, אסטרטגיות למידה מגיל בית הספר היסודי ועד ללימודים גבוהים, אבחונים למבוגרים, אבחונים בשפת הערבית, טיפול רגשי באמנויות, ייעוץ והתמודדות למבוגרים בשוק העבודה, תמיכה רגשית לילדים, תמיכה רגשית למבוגרים, סדנאות להורים ועוד.

 

למה כדאי לשים לב?

יש לכם ילד או ילדה אשר ניכר כי הם נבונים, בעלי פוטנציאל תקין ואף גבוה, אולם נראה שאינם ממצים את יכולותיהם? האם ישנם פערים שקשה להסבירם, כמו הצטיינות בתחום אחד וקושי לתפקד בתחום לימודי אחר? האם ילדכם נתקל בקשיים במיומנויות היסוד? ערכנו עבורכם רשימה של נורות אזהרה שכדאי לשים אליהם לב. לחצו כאן כדי לעבור למידע על נורות אזהרה.

 

פנו אלינו עכשיו לתיאום פגישה

נשמח לשמוע מכם! צרו עמנו קשר עכשיו »

[accordionmenu id="unique8f4682" accordionmenu="968"]