חמישי צעיר – מסגרת לבוגרים בני 18-30

 

מסגרת “חמישי צעיר” במרכז החברתי של עמותת ניצן חיפה מיועדת לבוגרים בני 18-30 שנמצאים או סיימו את מסגרות החינוך המיוחד או השירות הלאומי, ומחפשים מסגרת חברתית חדשה להשתלב בה בקצב שלהם. פעילויות “חמישי צעיר” נערכות מדי יום חמישי, בין השעות 16:00-19:00 במרכז החברתי-שיקומי ברחוב התשבי 68 בחיפה.

 

מדי יום חמישי מתקיימות במרכז מגוון פעילויות ייעודיות לקהל של צעירים בעלי צרכים מיוחדים, שעושים את צעדיהם הראשונים לקראת עצמאות וזקוקים למסגרת תומכת ולא-שיפוטית שמכוונת לצרכיהם. הם זוכים לתשומת לב אישית ממדריכי המרכז וליווי של עובדת סוציאלית, ומכירים צעירים דומים להם.

 

הפעילויות אינטראקטיביות, מעודדות שיתוף פעולה ופיתוח כישורים, למשל: חוג אמנויות לחימה, חוג מהנדסים צעירים, “אוניברסיטה צעירה”, היכרות עם תרבויות שונות, בישול יחד, יציאות משותפות לבתי קפה ועוד.

 

בהדרגה ועל פי העדפתם, משתלבים חברי “חמישי צעיר” גם ביתר הפעילויות במרכז החברתי, ביניהן טיולים, סדנאות מקצועיות, חוגים, פעילויות ספורט, בילויים בתיאטרון או בקולנוע, וכמובן הנופש השנתי בארץ או בחו”ל. פעילויות המרכז מתאימות גם לצעירים שמשולבים בשוק התעסוקה ומחפשים עיסוק לשעות אחר הצהריים והערב.

 

המרכז החברתי נגיש למגיעים בתחבורה ציבורית, מוקף גינת אורנים נעימה ומוצלת, עם שפע מקומות לשוחח ולהכיר בקבוצה או אחד-על-אחד. נשמח לקלוט חברים חדשים אל מפגשי קבוצת "חמישי צעיר"!

 

פנו אלינו עכשיו לתיאום פגישה

נשמח לשמוע מכם! צרו עמנו קשר עכשיו »

[accordionmenu id="uniquea9b7b78" accordionmenu="1000"]